Новостворена Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» буде потужним гравцем на майбутніх місцевих виборах - Бондаренко

В цьому журналістів запевнив заступник голови партії, політолог Кость Бондаренко.

«Партія уже зараз нараховує близько півтори тисячі активних членів, - каже Кость Бондаренко, - Я ще раз наголошу - саме активних, а не тушок, які тільки числяться у лавах партії. Якщо говорити загалом, то це біля 80 тисяч членів. До нас ідуть інтелігенти, представники малого та середнього бізнесу. Не буду відкривати завісу, але не виключена можливість і злиття, адже ми наразі ведемо переговори із рядом впливових партій».

Кость Бондаренко наголосив, що наразі відбувається зрощення брендів Тігіпка та самої партії.

«Ніхто не приховує, що партія тримається на своєму лідеру. Проте він сам хоче, щоб незабаром усе змінилося, щоб партія асоціювалася виключно із вибраним нею курсом, - каже він, - У нас немає партійної вертикалі. Кожен місцевий осередок сам здійснює свої дії, сам вирішує, що йому краще. те саме і з фінансуванням - усі вони мають само фінансуватися».

Кость Бондаренко каже, що кандидатури від партії на посаду мера ще не утверджено.«Ми визначатимемося пізніше - чи підтримувати когось чи виставити власну кандидатуру, адже і в нас є чудові люди, які гідні бути кандидатами на цю посаду»
, - зауважив Кость Бондаренко.

old_editor, 09.06.2010 18:01Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини