Табачник злякався Івано-Франківського професора

9 травня 2010 року у Івано-Франківську мала відбутись дуель між активним симпатиком ВО «Свобода», академіком та професором Геннадієм Сіренком та міністром освіти і науки України Дмитром Табачником. Останній прогнозовано у місце зустрічі не з’явився.

На прохання ініціатора дуелі, його секундантами у ній виступили представники ВО «Свобода». Після півгодинного чекання свого опонента, Геннадій Сіренко зачитав звинувачення Дмитру Табачнику. Таким чином, у зв’язку з неявкою суперника івано-франківський науковець відсвяткував перемогу над міністром Табачником.

Нагадаємо, що 16 квітня по багатьох місцевих та центральних мас-медіа був розповсюджений лист івано-франківського професора в якому зокрема йдеться: «Ви у своїх виступах і публікаціях та практичній діяльності глибоко образили, принизили честь і гідність мене як громадянина України, українця, мою українську родину… і відтак всю Українську націю і святу для нас сакральну Україну. У зв’язку з тим, що державні чинники не спроможні (або не бажають) захистити мене, українця, та Українську Націю, я як аристократ, шляхтич викликаю Вас на дуель за споконвічним українським "звичаєвим правом". Вибір 9 травня не випадковий — це День України-Матері, української жінки і матері, День Перемоги над нацистами. Кров славних українських воїнів, наших предків, стукає у скроню і кличе до перемоги над вами — нацистом».

Це лист академік відправляв рекомендованим листом на ім'я міністра освіти і науки що два дні, проте жодної відповіді від посадовця не отримав. На цьому симпатик «Свободи» не планує зупинятись, а буде продовжувати здійснювати різноманітні заходи для досягнення своєї мети – зняття українофоба з високої державної посади.

old_editor, 09.05.2010 23:01Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини