Сьогодні у Франківську стартує фестиваль «Старе кіно по-новому». Казка почнеться із заходу людей до кінотеатру — Роман Рось

Сьогодні у театрі кіно «Люм’єр» розпочнеться фестиваль сучасного мистецтва під назвою «Старе кіно по-новому».

Фестиваль складатиметься із трьох різних медіа-вистав, 7, 8 та 9 травня, в ході яких буде використано фільми Дзиги Вертова, братів Люм’єр, Макса Лідера та інших режисерів початку минулого сторіччя в обробці ві-джеїв формації КУБ. Музиканти, що будуть невід’ємною часткою фестивалю під певний відеоряд підбиратимуть музичний супровід. А все решта, як запевняють організатори, буде імпровізацією, яка зробить свято по-справжньому незабутнім.«Ідея фестивалю - це поєднати класику німого кіно із сучасною музикою
, — говорить один із організаторів фестивалю, музикант Роман Рось, — Вона з’явилася у нас декілька років тому і тішить, що реалізовуємо ми її у Івано-Франківську».

Зазначимо, що в рамках фестивалю на гостей очікує перформанс «Жива фотографія» за участі акторів обласного музично-драматичного театру.

«Казка почнеться із заходу людей до кінотеатру, — говорить Роман Рось, — Ретро-фотографії, які будуть виставлені в холі, оживатимуть».

Початок вистав о 22-30. Вхід у піжамах — безкоштовний.

old_editor, 07.05.2010 16:09Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини