Анушкевичус не поїхав до Києва на мітинг, бо його в першу чергу цікавить господарка міста

Поїздку депутатів міської ради до Києва для участі в акціях протесту щодо ратифікації Верховною Радою договору про перегляд термінів перебування Чорноморського Флоту Росії в Криму не підтримає своєю присутністю міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.Про це він сказав журналістам по закінченні сесії міської ради.

«У нас політикою є кому займатися, — говорить Віктор Анушкевичус, — А посада міського голови є на сьогодні більш господарчою. Хоча, осторонь політичних процесів я теж не можу залишитися, але в першу чергу мене цікавить господарка Івано-Франківська. Планується візит Міністра Капітального будівництва та регіонального розвитку. Є ряд проектів, що стосується міста і було б некоректно не бути в місті».

Зазначимо, що чиновники від самого ранку вчорашнього дня готувалися до приїзду Міністра. Біля входу до зали засідань облради вивішені стенди із планами реконструкції та будівництва у місті та новим генпланом Івано-Франківська.

Серед цікавого, відмітимо проект кільцевої розв’язки на перетині вулиць Галицької та Тролейбусної й підземного торгівельного комплексу під ним. Також, можна виділити й реконструкцію центрального входу до міського озера, що згідно плану буде мати вигляд арки.

old_editor, 27.04.2010 15:59Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини