Шахісти вшанували пам’ять Ярослава Шевчука

У Калуші пройшов традиційний шаховий турнір пам’яті калуського тренера з шахів Ярослава Шевчука. Організаторами цих змагань виступили міська шахово-шашкова федерація та адміністрація ФСК "Нафтохімік".

У турнірі взяли участь 24 спортсмени з Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей, в т. ч. й юні вихованці шахового гуртка Кімнати школяра управління освіти Калуської міськради та відділення шахів ДЮСШ ФСК "Нафтохімік". За результатами зіграних партій переможцем турніру став кандидат у майстри спорту Мирон Зінич з Богородчан, а друге і третє місця вибороли відповідно калушани, кандидати у майстри спорту Володимир Богдан і Микола Заремба.Серед вихованців Ярослава Шевчука найкраще виступили на турнірі уже згадуваний Володимир Богдан та Ігор Сасник, який у загальному заліку посів четверте місце.

Вищезгаданим шахістам намагалися скласти конкуренцію у боротьбі за нагороди також найстарший учасник цих змагань 68-річний мешканець Рожнятівського району Володимир Ілиняк і наймолодша змагальниця – калушанка Анастасія Мокрецька, якій ще навіть не виповнилося п’ять років.

Переможця шахового турніру пам’яті Ярослава Шевчука та його призерів нагороджено грошовими преміями, а юні учасники змагань отримали від їх організаторів солодощі.

Василь Ткачук

old_editor, 19.04.2010 16:13Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини