«Оріана» та «Калійний завод» засіли у кількамільйонних боргах. Окрім говоріння у Калуші нічого не робиться – Вишиванюк

Найбільшими боржниками області серед підприємств, за словами заступника губернатора Ігоря Зварича, є «Калійний завод», загальний борг якого становить близько 15 мільйонів гривень, та ВАТ «Оріана» з боргом у півтори мільярда гривень.

«З початком банкрутства «Калійного заводу» його борги дивним чином збільшилися ще на сто мільйонів гривень. Борги цих підприємств на сьогодні не мають жодних шансів до погашення», — каже Ігор Зварич.

За його словами, консервація Домбровського кар`єру у зв`язку з останніми подіями, унеможливлює відновлення роботи «Калійного заводу», оскільки вони залежні одне від одного.«Ситуація у Калуші катастрофічна, як з цими заводами, так і з Домбровським кар`єром, — зауважує Михайло Вишиванюк, голова ОДА. — Річ у тім, що з моменту останнього приїзду туди вже колишнього Президента України, робота по усуненню небезпеки, яку несуть солі кар`єру для ближніх рік, не розпочалася. У Калуші, окрім говоріння, більше ніяких заходів не робиться».

Також, губернатор підкреслив, що проблема «Калійного заводу» є й внутрішня, оскільки завод намагаються розпродати по частинах, тобто «на металобрухт». У зв`язку з такою ситуацією Вишиванюк наклав мораторій на дане підприємство та наказав першочергово виділити необхідні кошти на захист Домбровського кар`єру.

old_editor, 14.04.2010 21:21Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини