Василь Федоришин виборов «бронзу» Чемпіонату Європи

Тільки одну медаль здобули українські борці вільного стилю на чемпіонаті Європи з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, що в ці дні проходить в столиці Азербайджану – Баку. Бронзовим призером континентального чемпіонату став у ваговій категорії до 60 кг відомий калуський борець Василь Федоришин.

Наш земляк, вихованець заслуженого тренера України з вільної боротьби Ігоря Барни у своєму стартовому поєдинку на чемпіонаті Європи переміг болгарина Анатолія Гуйду, потім зустрівся з грузином Малхазом Заркуєм, якому поступився одним очком.

У втішному фіналі за "бронзу" Василь Федоришин без особливих зусиль виграв у поляка Адама Блока, а в основному поєдинку за третє місце переконливо переміг білоруса Олександра Контоєва з рахунком 7:1.

Здобута калушанином у Баку бронзова медаль стала вже другою європейською медаллю цього гатунку в його колекції нагород. Вперше на третю сходинку п’єдесталу континентального чемпіонату з вільної боротьби Василь Федоришин зійшов минулого року у Вільнюсі, виступаючи тоді вже в ранзі триразового чемпіона Європи.

Нагадаємо, що наш земляк також є срібним призером Олімпіади в Пекіні та бронзовим призером чемпіонату світу.

Василь Ткачук

old_editor, 16.04.2010 16:24