Благодійний марафон «Краплинка серця — дітям» завершився грандіозним концертом

Благодійний марафон «Краплинка серця – дітям», що протягом місяця проходив на одній із івано-франківських радіостанцій, фінішував грандіозним концертом.

Узагалі, мета конкурсу, а це збір коштів для дитячого притулку по вулиці Набережній, досягнута на усі 110 %. Адже на концерт зібрався увесь франківський бомонд, що не міг втратити шансу трохи попіарячись, віддати щось і на благодійність. Навіть сам міський голова Віктор Анушкевичус, в ході аукціону, лотами на якому були зроблені руками дітей-сиріт речі та речі, що були надані меценатами, купив для своєї дружини намисто. Забігаючи наперед, слід сказати, що всі виставлені лоти були продані – серед них і календар з автографами братів Кличків, й футболка Василя Вірастюка.

Щодо концертної програми, то на сцені облмуздрамтеатру публіку радували півфіналістки конкурсу «Україна має талант» тріо «Міні-братц», хіп-хоп танцювальний колектив «Імпульс», дует «Стильні штучки» і талановиті діти-сироти.

Довідка

Благодійний марафон «Краплинка серця – дітям» проходить уже другий рік поспіль. Його організаторами традіційно є ТРК "Вежа" та модельне агенство "Ювента".
old_editor, 15.04.2010 22:03Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини