Якщо вам від 18 до 25 років, і ви не отримали повістку, то все рівно маєте прийти до військкомату — Михайло Олейняш

Сьогодні першого квітня офіційно розпочалась призовна кампанія «Весна – 2010».

«До проведення цього весняного призову ми підготувались дуже ретельно, — розповів Івано-Франківський обласний військовий комісар підполковник Геннадій Долгашов. – Заздалегідь були підготовлені всі приміщення обласного збірного пункту. Проведена велика роз’яснювальна робота з призовниками та їх батьками на питання ухилень від призову. Крім цього ми провели значну профілактичну роботу стосовно попередження хабарництва та зловживань службовим становищем, серед всіх військовослужбовців та працівників військових комісаріатів. Все це дає нам сподівання на проведення якісного призову».Відповідно до постанови голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації було затверджено склад призовної комісії, склад лікарської групи, яка буде проводити обстеження призовників а також поставлена низка завдань по забезпеченню якісного призову у районах області. Військовим комендантом Івано-Франківська та дирекцією відокремленого підрозділу «Івано-Франківська» дирекція залізничних перевезень» визначено та забезпечено місця у поїздах для перевезення призовників.

Загалом до лав Збройних Сил України цього призову буде скеровано 750 молодих прикарпатців. Основна кількість з них проходитиме службу у сухопутних військах – 278. У Повітряних силах – 191. До Військово-морських сил буде скеровано 40 хлопців. До так званого «Президентського полку» піде служити 11 прикарпатців. Інші юнаки потраплять служити до Міністерства внутрішніх справ та інших силових структур нашої держави.

«Нагадуємо, що початок призову це не першоквітневий жарт, і його потрібно сприймати більш ніж відповідально, - зазначає військовий прокурор Івано-Франківського гарнізону полковник юстиції Михайло Олейняш. - І якщо вам від 18 до 25 років, і ви не отримали повістку, то все рівно маєте прийти до військкомату, адже чинним законодавством передбачено кримінальну відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу (ст. 335 КК України). І покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років. При цьому, суди, враховуючи суспільну небезпеку такого діяння, в основному призначають штрафи в розмірі декількох тисяч гривень».

Підполковник Тарас Грень,

Західний регіональний медіа-центр МО України.

old_editor, 01.04.2010 18:06Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини