СБУ затримала на хабарі представника Нацради з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області

31 березня співробітники СБУ в Івано-Франківській області затримали «на гарячому» при вимаганні та одержанні хабара Представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області.

Посадовець вимагав у суб’єкта телерадіоінформаційного простору області хабара у розмірі 7 тисяч доларів США за сприяння в одержанні ліцензії на право провадження інформаційної діяльності з використанням радіочастотного ресурсу України. Зловмисника було затримано у центральній частині міста Івано-Франківська при одержанні ним першої частини хабара у сумі 24 тисячі гривень від одного із суб’єктів інформаційної діяльності в галузі телебачення і радіомовлення.

Прокуратурою області 31 березня за даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України – одержання хабара у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням. За даний злочин законом передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

На даний час держслужбовець затриманий у порядку статті 115 КПК України.

Прес-центр СБ України

old_editor, 01.04.2010 17:23Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини