Потрібно перейти від декларацій до реальних кроків, які б надавали можливість молодіжним лідерам потрапити у владу — Соловей

«Потрібно перейти від розмитих декларацій про необхідність приходу до влади нових молодих людей, до реальних кроків, які б конкретно надавали таку можливість молодіжним лідерам і їхнім командам», - вважає лідер громадської організації. Тільки таким чином ми зможемо досягти системних змін в країні та замінити діючі на сьогодні політичні еліти.

Працюючи в цьому напрямі «Громадський Форум Івано-Франківська» залучає все більше активної та свідомої молоді до своїх проектів. Серед них: дебатні турніри, які відбувалися і у 2009-му і відбуватимуться в 2010-му, щорічні футбольні турніри для молоді, проекти "Студентська республіка", проект "Молодь має вибір", конкурс "Студент року 2009", молодіжні фотоконкурси тощо.

Наразі, у івано-франківських ВУЗах відбуваються "Вибори студентського мера", в ході яких студенти мають можливість потрапити у владу та втілювати у життя самостійно розроблені корисні соціальні проекти. Переможець студентських виборів стане заступником Юрія Солов’я по питаннях реалізації молодіжної політики, у разі його обрання на посаду міського голови. Залученими до роботи в команді Громадського Форуму будуть й ті молоді люди, які запропонують найцікавіші власні проекти. Усі ці заходи, на думку голови організації, додають студентам впевненості у собі.

«Ми повинні розвивати лідерські якості у молоді, сприяти їхнім корисним починанням та давати реальну можливість завдяки власним здібностям потрапити у владу», - каже Юрій Соловей.

З цією метою форумівці продовжуватимуть щороку проводити схожі молодіжні заходи, а також допомагатимуть студентам втілювати корисні соціальні проекти.

old_editor, 10.03.2010 19:05Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини