Розпочався весняний призов. 971 юнак ухиляється від проходження служби у армії — Скоропуд

В Івано-Франківську офіційно розпочався весняний призив до лав Збройних Сил України. Проте бажаючих служити на благо країн виявилося обмаль.

Про це розповів міський військовий комісар Ігор Скоропуд.

«Зараз починаємо роботу по весняному призову юнаків 1985-1992 років народження, — каже Ігор Скоропуд, — У Івано-Франківську призову на сьогодні підлягає 2359 юнаків. Нами підготовлено відповідні повістки. Ми співпрацюємо із ЖЕО, що взяли на себе функцію оповіщення призовників. Але, на жаль, у нас не тільки велика кількість не оповіщених, у розрізі по кожному ЖЕО від 20 до 70 %, так і явка із числа оповіщених - із 1285 на сьогоднішній день для проходження комісії з’явилося лише 341 юнак».

Ігор Скоропуд зазначив, що необхідно оптимізувати роботу по оповіщенню. Проте, за його словами, згідно указу Президента, навіть те, що призовнику не прийшла повістка не звільняє його від відповідальності за неявку на дільницю.

«971 юнак ухиляється від проходження служби у армії. Способів у них є багато, доходить навіть до переховування та зміни місця проживання, — каже міський комісар, — Це завелика цифра навіть для такого міста, як Івано-Франківськ. Слід щось робити».

old_editor, 10.03.2010 16:29Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини