Приватні перевізники прийняли умову міського голови – перевозити пенсіонерів без обмежень

Розглянувши звернення асоціації перевізників міста Івано-Франківська у зв’язку з ростом цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, витрат на заробітну плату та інших витрат, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради погодив новий граничний розмір тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування.

В ході обговорення цього питання виникла жвава дискусія між представниками приватних перевізників та членами виконкому. Пропозицію підвищити тариф до 2 гривень виконавчий комітет погодився затвердити лише за умови, що приватні перевізники погодяться на умову міського голови Віктора Анушкевичуса перевозити з 10.00 до 16.00 пенсіонерів без обмежень, а не у відповідності до кількості пільгових місць. Після обговорення цієї пропозиції на зборах асоціації приватних перевізників, які відбулись 19 листопада, останні погодились на пропозицію міського голови.

Таким чином рішенням виконавчого комітету погоджено для приватних перевізників, які здійснюють перевезення на підставі договору, граничний розмір тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування в розмірі 2,0 гривень. При цьому перевезення пенсіонерів перевізниками, що здійснюють перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування на підставі договору, з 10.00 до 16.00 здійснюватиметься без обмежень.

Згідно цього рішення відділом транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради буде внесено відповідні зміни до договорів на здійснення перевезень та паспортів маршрутів. Рішення набере чинності з 1 грудня 2009 року.

old_editor, 24.11.2009 16:05Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини