«Говерла»: з надією на домашні матчі

Другий матч між івано-франківською «Говерлою» та київським «Будівельником» завершився ще однією поразкою франківських «ведмедів».

З перших хвилин звітного поєдинку господарі паркету, баскетболісти «Будівельника» взялися доводити «хто в домі хазяїн». Не минуло і двох хвилин, як підопічні Олега Пелеха «горіли» з рахунком 9:0.

Шалений натиск київських «гладіаторів» захист «Говерли» не витримав, і як наслідок – після першої чверті «будівельники» забезпечили собі зручний гандикап у десять очок – 33:23.

Не врятувала «ведмедів» і фантастична гра Патріка Спаркса, який намагався самотужки «завести» партнерів і «зломити» хід поєдинку. Підсумковий результат – 110:81 на користь «Будівельника», і «гладіатори» ведуть у серії 2:0.

Довідка

Найрезультативнішим гравцем матчу став Патрік Спаркс («Говерла»), який набрав 31 пункт та зробив дев’ять підбирань.

У складі «Будівельника» кращим став Джон Дегрот, в активі якого 18 очок та сім підбирань.

old_editor, 05.05.2009 14:30