«Говерла»: не все ще втрачено

Баскетболісти івано-франківського клубу «Говерла» не змогли здолати опір господарів майданчика, гравців дніпропетровського «Дніпра», у першому матчі ¼ фіналу Кубка УБЛ.

Господарі з перших хвилин поєдинку взялися демонструвати, «хто в сім'ї за старшого». Рахунок після першої чверті – 25:11, на користь дніпрян.

Друга чверть матчу, ситуацію на паркеті докорінно не змінила – хаотичними діями франківчан у захисті вміло користалися дніпряни. Як наслідок – на велику перерву команди пішли за рахунку 47:28, на користь баскетбольного клубу «Дніпро».

Відпочивши, «говерляни» забігали активніше, і таки зуміли переламати хід поєдинку.

Злагоджені дії пари Олексій ЛобановВіталіус Станевічус, які на двох набрали 32 пункти, зуміли нівелювати «бліду» гру тріо лідерів франківського клубу – Патріка Спаркса, Дем'єна Кінглока, Андрія Лебедєва.

Фінішний спурт франківчан залишив їм непогані шанси на фінал «чотирьох».

Підсумкові «- 7» вселяють оптимізм вболівальникам та гравцям БК «Говерла», оскільки відіграти таку невелику різницю у домашньому матчі – далеко не найскладніше завдання.

old_editor, 18.02.2009 15:15