Луценко заборонив даішникам мати в кишені більше ста гривень

У зв'язку з набуттям чинності закону про підвищення безпеки дорожнього руху працівники Державтоінспекції працюватимуть за новими принципами.

Як повідомили в Департаменті зв'язків з громадськістю і міжнародної діяльності МВС України, 24 жовтня в Івано-Франківській області міністр внутрішніх справ Юрій Луценко взяв участь у робочій нараді керівництва Департаменту ДАІ МВС України і керівників підрозділів ДАІ регіональних управлінь внутрішніх справ. На нараді обговорювалися питання майбутньої діяльності підрозділів Державтоінспекції по забезпеченню безпеки дорожнього руху після того, як вступають у законну дію зміни до законодавства про посилення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Міністр зазначив, що зроблені з початку цього року додаткові заходи для наведення ладу на автомагістралях держави були необхідними і корисними для суспільства.

«Ми дали добрий результат, - зазначив Луценко. - З початку року на автодорогах загинули на 1300 громадян менше, ніж минулого року, маємо зменшення кількості поранених на 10 тисяч чоловік. Хочу подякувати працівникам ДАІ за цю роботу - вона є відчутною», - повідомляє «УНІАН».

Луценко оголосив наказ МВС України про впровадження нових умов і принципів служби в Державтоінспекції. Працівникам ДАІ, які працюватимуть на маршрутах, заборонено мати при собі будь-яку валюту і більше 100 грн. Передбачена сувора відповідальність за пошкодження приладів відеофіксації правопорушень, а також за роботу в місцях або відрізках доріг, не вказаних у маршруті патрулювання.

За словами міністра, головне завдання працівників ДАІ - за два-три наступні місяці довести жорсткість нового закону до кожного правопорушника, незалежно від його статусу або посади.

«Всі однаково повинно відповідати за порушення Правил дорожнього руху. Це ключ до підтримки населенням наших дій, зміни іміджу міліції. За останній місяць після ухвалення змін до закону практично в кожному регіоні України відмічається зниження кількості порушень Правил дорожнього руху і, відповідно, зменшення їх трагічних наслідків. Я думаю, що люди психологічно готові до відновлення дисципліни на дорогах», - підкреслив Луценко.

За його словами, в ідеалі працівник ДАІ надалі повинен займатися виключно відеофіксацією порушень без зупинки транспортних засобів. Тому він поставив завдання перед працівниками регіональних підрозділів ДАІ максимально забезпечити наряди відеотехнікою, яка фіксуватиме правопорушення.

За місяць до того, як працівники ДАІ почнуть працювати в умовах дії нового законодавства, Департамент ДАІ МВС України почав здійснювати низку заходів організаційного, методичного, навчального характеру по підготовці працівників до несення служби. Мінімізувати порушення законності і службової дисципліни серед особового складу буде не лише керівництво ДАІ, але й служба внутрішньої безпеки.

Як повідомляв ForUm, 14 жовтня Президент України Віктор Ющенко підписав закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», яким суттєво посилено покарання за порушення Правил дорожнього руху. Закон набуває чинності через 30 днів з дня його публікації.

Джерело: «ForUm»
old_editor, 26.10.2008 02:06Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини