Міністра освіти і науки Івана Вакарчука турбує неграмотність шкільних директорів

Міністерство освіти й науки України стурбоване низьким управлінським рівнем керівників шкіл. Про це заявив міністр освіти і науки Іван Вакарчук на всеукраїнській нараді-семінарі «Завдання післядипломної педагогічної освіти в контексті удосконалення системи освіти України» в Яремчі Івано-Франківської області.

«89% керівників шкіл не володіють формами і методами ефективного управління... Тільки один з десяти може справитися», — сказав він, повідомляє «Інтерфакс-Україна».За інформацією Вакарчука, 85% керівників шкіл не володіють комп'ютерними засобами, 82% - відповідними економічними знаннями і методами з ефективного функціонування навчального закладу.

Вакарчук звернув увагу на необхідність підвищувати вимоги до кадрового резерву керівників освіти, уникати призначення на керівні посади без проходження відповідної професійної підготовки.

«Ми повинні відмовити від призначення (керівників шкіл) з політичної доцільності, особистої відданості або просто за спорідненими зв'язками», — підкреслив міністр.

У нараді, яка триватиме до 25 жовтня, беруть участь керівники обласних управлінь освіти і директори інститутів післядипломної освіти вчителів.

Джерело: «ForUm»
old_editor, 25.10.2008 01:05Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини