Пострадянська вечірка в «Химері»

Ідеалістичні ідеї комунізму визнані мертвими та недієздатними, імперія оголосила свій розпад, а суспільний стрій начебто перетворився у капіталістичний. Але це політика, статистика, гра… А те, з чим гратися не так просто — це менталітет.

Річ, яка формується століттями та поколіннями. І навіть якщо завтра хтось скаже, що ми тепер буддисти, і не буде чутно слів заперечень, це ще не буде означати, що щось змінилось. Якщо хтось хоче сказати мені, що СРСР не існує — буду готовий посперечатись. Подивіться навколо — ті самі розбиті дороги, непривітні продавці у магазинах, косметично реставрованні будинки, морально вихованні бабусі, які кожного готові навчити жити і працювати… Ні, я ні в якому разі не берусь казати вам, що нічого не змінилось, я лише хочу показати вам, що сіро-коричневий дорожній грунт, на якому зросла капіталістична Україна, ще далеко не повністю заріс акуратним штучним зелем газоном, підстиреженим у стилі їжачок.Ось про те, що лишилося, ми і говоримо, КРИЧИМО, самовиявляемься.

Вечірка відбудеться 30 травня об 23:00.

Вхід: При вході повнолітнім учасникам пропонується випити «п’ятдесят грамів» високо градусної горілки та довершити смакові відчуття традиційним соленим огірком. Щоб побажати людям приємної вечірки та якнайшвидше ввести у стилістику дійства, дарують цигарки «Беломор».Оформлення: Зали оформленні предметами побуту 80-х (штори, телевізор, консервація, огранені стакани… ) та атрибутикою соціального устрою ( бюст Леніна, високо підрізані гвоздики, комсомольські текстівки, томик статуту комсомолу партії…). Mc та Dj одягненні у шкіряні куртки, високі солдатські чоботи, кепки оздоблені червоними бантиками, все максимально має нагадувати картину «Ленін на Суботнику».

Музика: Як вже було зазначено, основне спрямування — Drum 'N' Bass. Але всі треки аранжированно у стилі аналогічно спрямованої музики 80-х. Виступатимуть такі ді-джеї:

Dj Pozitiff

Dj Fitil

Dj Bush

Dj Overdoz

Dj Arhat

Аукціон: Вечірка має таку дивну назву саме завдячуючи цьому пункту програми. У розпалі вечірки буде проведений аукціон раритетної атрибутики того часу. Починаючи від предметів одягу, які будуть «штовхати з молотка», знімаючи їх з моделей, котрі будуть їх демонструвати, і закінчуючи атрибутикою, яку будуть «штовхати з молотка» знімаючи її зі стін. Таким чином люди отримують можливість залишити згадку про вечірку, придбати цікавий раритет, насолодитись азартом аукціону.

Організатори:

Mc Santa

Dmitriy Godlevskiy

Kulak Nazar

Jedukold_editor, 23.05.2008 17:25Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини