Політтехнологія, яка вирішує три завдання – політолог про опитування від Зеленського

Ініційоване президентом Володимиром Зеленським опитування - класна «політтехнологія», яка дозволяє «Слугам народу» вирішити одразу три електоральні завдання, про це у Фейсбуці пише політолог Віктор Таран.

«Зеленський продемонстрував на всеукраїнському рівні, виборцям, «лідерську позицію,» що він і його політсила єдині хто не лише реально дбають про український народ, але й цікавляться його думкою. Це однозначно сподобається частині "електорату," що у свою чергу конвертується у «голоси» на підтримку кандидатів від партії "Слуга Народу" 25 жовтня», - вважає політолог.

Окрім того, за 12 днів до завершення місцевої кампанії, Зеленський зумів принципово змінити публічний дискурс, створивши в «головах виборців» нову «ідеологічну рамку» для обговорення.

«Замість обговорення «локальних» проблем (де партія "Слуга Народу" реально слабка) до обговорення «всеукраїнських проблем» - де вони сильні. Тепер останні два тижні всі обговорюватимуть не проблеми комунальних тарифів, а наприклад проблему "майбутнього статусу ОРДЛО», - пише політолог.

Окрім того, в опитувані запустять популістські тези, які точно сподобаються виборцям.

«До речі, судячи зі слоганів на бордах «буде так як вирішиш ти» - вони системно готувались до цієї інформаційно-електоральної провокації», - додав експерт.

Леся, 13.10.2020 19:22Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини