Ми йдемо повноцінно вчитися. Марцінків проти півгодинних уроків в школі та позмінного навчання

На наступній сесії міська рада Івано-Франківська прийме рішення, яке дозволить з 1 вересня піти школярам до школи. Таке доручення дав міський голова Руслан Марцінків, коли заступниця директора департаменту освіти і науки Наталія Микула почала розповідати, за якими правилами діти будуть навчатися з 1 вересня через карантин, пише Курс.

«Вони там в Києві сидять і всяку фігню пишуть. Давайте так: 21 в нас сесія, як би вони не ділили на ті зони, вони там дурню всяку приймають. Ми приймаємо так як це робили в Тернополі. З 1 вересня діти повноцінно йдуть до школи», – сказав Марцінків.

Він зазначив, що діти з першого вересня повинні піти повноцінно до шкіл та садочків. За його словами, потрібно «запускати життя», бо країна виїде за кордон.

«Що це за поділ на  зони? Країна – це не зона. Вони з нами не радилися, коли ділили країни на зони. Я не хочу, щоб по півгодини було, три зміни було. Ну оце за навчання? Ми йдемо повноцінно вчитися. – сказав Марцінків .- Вони нам гроші не дають з Києва, тобто недофінансовують освіту, то пішли вони лісом зі своїми рекомендаціями. Нехай віддадуть нам 120 млн грн, а тоді будуть писати рекомендації».

Леся, 11.08.2020 08:59Вибір редакції

Найпопулярніші новини