Співробітники «Альфи» називали Шайтанова зрадником, проте Порошенко у це не вірив – Бутусов

Валерій Шайтанов в 2014 році відмовлявся звільняти Слов'янськ і вів переговори з терористами, про це в Фейсбуці пише журналіст Юрій Бутусов.

«Зрадником називали Шайтанова офіцери "Альфи", які хотіли йти в бій. В.о президента Турчинов і голова СБУ Наливайченко відсторонили Шайтанова після подій в Слов'янську. Але президент Петро Порошенко вважав мої дані "зрадою", тому він відновив Шайтанова на посаді після відсторонення, і поставив Шайтанову завдання затримати Геннадія Корбана в 2015-му році в Дніпрі. А в нагороду за успішне виконання присвоїв звання генерал-майора», - пише Бутусов.

Контррозвідка СБУ затримала генерала Шайтанова сьогодні - за зв'язки з російськими спецслужбами.

«На жаль, в Україні діє система, коли навіть зрадники, бездарності можуть успішно робити кар'єру, якщо вони демонструють політичну лояльність і виконують замовлення політиків. Тому не дивує, що зараз Шайтанов - учасник штурму Майдану в 2014-му, називає по телефону своїм російським кураторам Майдан "переворотом". Російська агентура діяла і діє у владі досі. Хочу висловити повагу контррозвідникам, Шайтанов - це найбільш високопоставлений російський агент, взятий на місці злочину за роки війни », - пише Бутусов.

Леся, 14.04.2020 17:18