Дискримінація та приниження – журналіст про покарання ФІФА за скандування національних гасел

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Українська національна збірна не приймала участі у Чемпіонаті світу з футболу 2018 році в Росії. Та, незважаючи на це, тріумф України очевидний - до неї привернута неабияка увага. В якісь мірі, поразки російської команди в матчах з Уругваєм та Хорватією, українські вболівальники-патріоти «записують в користь України».

ФІФА прийняло рішення щодо дисциплінарного покарання хорватських футболістів за їхні пости і відео у соцмережах «Слава Україні!». Не зрозуміло, що слугувало мотивом для таких упереджених дій керівництва федерації. Якщо раніше ФІФА жорстко карало команди за хуліганські та неонацистські прояви в поведінці футбольних фанатів – нині ж вгледіло прояв екстремізму в патріотичному гаслі, яке можна поставити в один ряд з тим же національними гаслами «Хай живе король (королева!», «Нєх жиє Польша!» тощо. Практично, в кожній країні існує своє патріотичне гасло – тому карати за його скандування можна вважати національною дискримінаціє та приниженням.

Нині йде до того, що щирі українські патріоти будуть вболівати за перемогу Хорватії в матчі з англійською збірною. Це буде своєрідною подякою хорватським футболістам!».

Леся, 10.07.2018 09:56Вибір редакції

Найпопулярніші новини