СБУ блокувала збут фальшивої валюти

Співробітники Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури блокували у Львові збут фальшивих доларів США, повідомляє прес-служба обласної СБУ.

Правоохоронці встановили, що група мешканців обласного центру організувала продаж підробленої американської валюти третім особам. Ділки реалізовували фальшиві купюри за ціною вдвічі дешевше від вартості справжніх доларів.

Оперативники спецслужби затримали одного із зловмисників згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на міській автостоянці після збуту трьох тисяч підроблених доларів США. Під час затримання чоловік чинив опір правоохоронцям та намагався втекти з місця події.

Вирішується питання щодо оголошення ділку про підозру в скоєнні злочину. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення джерел надходження фальшивої валюти та інших осіб, причетних до протиправних дій.

Леся, 08.06.2018 17:50Вибір редакції

Найпопулярніші новини