Ольга Галабала звинувачує громадську разу при НАЗК в розповсюдженні недостовірної інформації про неї

Сьогодні на сторінці громадської ради при НАЗК  з’явилася інформація про те, що Ольга Галабала як  керівник партії «Рух нових сил», звинувачується у політичній корупції. Підставою є наче б то невказана інформація (адреси проживання осіб та паспортні дані осіб, які здійснювали благодійні пожертви) у звіті партії «Рух нових сил» до НАЗК. Про це Галабала пише у Фейсбуці.

«По-перше, вся інформація була вказана і ніяких порушень у звіті немає. Звіт, який подається до НАЗК містить всю інформацію, в той час, як в звіті на сайті приховуються деякі персональні дані згідно з Законом України про захист персональних даних. Адреса та паспортні дані не були вказані щодо двох благодійників на загальну суму 2 800 грн. І згідно до вимог закону, ці кошти як не ідентифікований внесок (з причини відсутність адреси та даних паспорта при здійснені платежу) повернуто жертводавцям. Що також вказано у тому ж звіті НАЗК і підкріплено квитанцією з банку (також тут її виставляю). По-друге, є висновок самого НАЗК про те, що звіт «Руху нових сил» повністю відповідає закону і порушень не виявлено. По-третє, звіт особисто мною підписаний», - пише Галабала.

За її словами, громадські ради створені саме для підвищення довіри до антикорупційних органів. І точно не створені для того, щоб або працювати непрофесійно або використовуватися для виконання політичних замовлень.

Окрім того, Галабала вважає, що після розповсюдження недостовірної інформації Віктор Таран має піти із посади очільника громадської ради при НАЗК.

«Я не знаю, чи це чиясь помилка і недбалість, чи навмисне використання Громадської ради при НАЗК для зведення політичних рахунків, але і те і те є причиною для того, аби в нормальній цивилізованій країні людина, яка цінує свою репутацію пішла з посади», - додала Галабала.

Леся, 30.04.2018 18:04Фоторепортажі