За умов низької явки на виборах дуже ефективно працюють сітки скуповування голосів – депутат

Обвалений рейтинг президента Петра Порошенка означає тільки одне - що його якнайшвидше потрібно відправляти у відставку, відкрито розслідувати усі звинувачення в корупційних злочинах та відправити за грати, про це у Фейсбуці пише депутат Івано-Франківської обласної ради Ольга Галабала.

«По-перше, це незворотньо укріпить демократію в Україні. Перший президент проти якого повстали люди - Кучма, пішов з посади, але спокійно залишився жити в Україні, навіть отримує державну пенсію та охорону. Другий, проти якого повстали люди - Янукович, втік з країни. Щодо Порошенка має бути розпочата парламентська процедура імпічменту, а сам він сісти в тюрьму за корупційні злочини. Як це відбувається у всьому цивілізованому світі. Це буде прецедент, який дасть можливість Україні нарешті покінчити з президентами-узурпаторами», - вважає Галабала.

«По-друге, за рік часу до виборів залишати людину з де-факто узурпованою владою, монополією на застосування сили державою, з Генпрокуратурою, СБУ в руках, та ще й в умовах війни - це штовхати державу ще глибше в диктатуру. Це як залишати раненого звіра. Всі розуміють, як він буде поводитися і чому він є особливо небезпечним», - додає депутат.

За її словами, прогнозувати дії Порошенка не важко.

«Маніякально мріючи про другий строк, він буде нищити політичних опонентів, нищити ЗМІ, які будуть виступати проти нього, тримати в руках ЦВК і готуватися до фальсифікації виборів та заганяти країну в бідність, щоб легше формувати сітки "скупки голосів" та застосовувати адмін.ресурс. До стандартних методів Порошенко додає ще й методи психологічних маніпуляцій людьми, що особливо небезпечно. Наприклад, вбивання віри людей в яких б то не було символів революції чи боротьби з корупцією, деморалізує нормальних людей і знижує явку на виборах. А саме за умов низької явки дуже ефективно працюють сітки скуповування голосів. Якщо це все не запрацює, Порошенко може зманіпулювати введенням воєнного стану. Для країни це буде черговий удар», - пише депутат.

Леся, 27.04.2018 07:56