Супрун слугує ширмою, за якою здійснюються масштабні корупційні оборудки – журналіст

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Менеджери – іноземці, на кшталт Уляни Супрун, вигідні українській правлячій верхівці. Які би наслідки не настали по результатах їх реформ – на них можна «навішати всіх собак» та з почестями видворити з України. Приклад Наталії Яресько тому приклад. В той же час, Супрун може виступати «людиною Америки», котра доручено «із середини» глибину проблем в українській медицині.

Нині Уляна Супрун виступає тараном, яким руйнують вистояну роками браму української медицини. В ході цих «реформ» перенаправляються фінансові потоки – одні видатки отримують менше фінансування, інші, навпаки, збільшуються. Супрун слугує ширмою, за якою здійснюються масштабні корупційні оборудки. Саме по цій причині вона нині й хизується підтримкою прем’єра Гройсмана та більшості депутатів. Та з часом ця харизма спаде – і Супрун чекає опала та, як наслідок, ненависть «невдячних» українців. На її місце прийде інший міністр – хто би то не був, йому доведеться виправляти «на реформоване».

Та найбільша проблема в тому, що більшість професійних медиків не бачать перспективи на майбутнє. Сімейним лікарям підписати достатню кількість угод з пацієнтами стає проблемно – таким чином, очікувати «рекламованої» урядом високої заробітної плати теж не слід чекати одразу. Не буде угод – не буде й фінансування! Неосвоєні кошти влада зможе використовувати на власний розсуд – вираховуються вони мільярдами.

Як один з наслідків мед реформи Супрун слід очікувати «відтоку» лікарів з медичних установ. Одні змушені будуть відкривати особисту медичну практику, інші емігруватимуть закордон».

Леся, 06.04.2018 10:06