Дитину зробили калікою. У постраждалої від феєрверку студентки відмер зоровий нерв

Студентку, яка постраждала під час відкриття головної ялинки в Івано-Франківську від феєрверку, доправили у Київ на операцію, адже у неї відмер зоровий нерв, про це повідомив студент Тимур Фараджев.

За його словами, практично немає шансів на те, що дівчина буде бачити на ліве око.

Окрім того, Фараджев повідомив, що студентці зробили операцію, встановили у черепі три металічні пластини, адже вона мала три переломи.

Фараджев заявив, що команда ПНУ life має намір боротися, аби всі чиновники, які причетні до травмування дівчини, були покарані, а саме: притягнуті до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, 19 грудня, під час відкриття головної ялинки Івано-Франківська частина святкового феєрверку полетіла у натовп і влучила у 17-річну дівчину, її госпіталізували. Чиновники при цьому стверджують, що всі заходити безпеки були дотримані.

За словами представника студентів Фараджева, у дівчини забій м'яких тканин, крововилив у мозку та струс.

Студенти не розуміють, чому під час такого свята не чергували медики.

Міський голова Руслан Марцінків повідомив про те, що зараз здоров’ю дівчини нічого не загрожує, місто оплатить її лікування. Окрім того, він додав, що двоє чиновників отримали догани.

Студенти заявили, що міський голова збрехав, розповідаючи про стан здоров'я студентки. Вони кажуть, що дівчина досі в реанімації. Окрім того, вони вимагають від Марцінківа негайно звільнити двох вископосадовців.

Леся, 05.01.2018 10:26Фоторепортажі