Ветеранів із Західної України збирають у Києві на 17 жовтня. Проте не відомо на чиїй стороні вони протестуватимуть

17 жовтня у Києві плануються «качелі» під час мітингу, про це у Фейсбуці повідомив представник Ветеранського руху України Георгій Турчак.

«Дзвонять пацани з Західної, кажуть, що скоро в гості приїдуть на мітинг. Тільки поки не знають за кого мітингувати треба буде. Якщо Ветеранів збирають від АП, то швидше за все їх розмістять в адміністративних будинках в центрі, щоб «протестувальники» їх не зайняли. Так робили на «річницю» Майдану», - повідомив Турчак.

За його словами, тоді представники Адміністрації Президента платили за добу 1 тис. 200 гривень.

«Так що «шановні» ветерани, якщо вам пропонують 1000 гривень на добу, то знайте - вас наймають не на пряму, а через посередника, який приклеїв собі 200 гривень з людини. Таке було в минулий раз, пацани ображалися. Якщо наймає Міхо, то сума, я думаю, не повинна бути меншою, бо АП перекупить. Мужики – ми за це воювали і воюємо?!» - написав Турчак.

Нагадаємо, народний депутат від Прикарпаття Юрій Дерев’янко повідомив, що 17 жовтня у Києві планується протест, на якому вимагатимуть створити антикорупційни суд, обмежити депутатську недоторканість та змінити виборче законодавство.


Леся, 06.10.2017 08:41Вибір редакції

Найпопулярніші новини