Більше трьох віків пролетіло над нашим містом, але воно і надалі молоде і прекрасне

 

9 травня в Івано-Франківську розпочались урочистості з нагоди відзначення 353-ої річниці заснування міста. Святкування традиційно розпочалось урочистим відкриттям біля міської ратуші, в рамках якого представники чотирьох традиційних конфесій відслужили молебень до Пресвятої Богородиці і благословили урочистості.

З балкону міської ратуші мешканців та гостей міста привітав міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

«Вітаю вас із 353-ою річницею заснування нашого міста. Більше трьох віків пролетіло над нашим містом, але воно і надалі молоде і прекрасне, росте і розвивається завдяки спільній праці багатьох поколінь містян. Хочу подякувати кожному франківцю за той вклад у розвиток Івано-Франківська, який зроблений за останній рік. Кожний такий скромний вклад дав можливість здобути нам усім спільно багато перемог у багатьох напрямках – енергозбереженні, освіті, будівництві інфраструктури. Ці пріоритети будуть збережені і надалі. Сьогодні в місті будується 6 нових дитячих садочків. А це прецедент в масштабах України, коли в такий непростий час вдається створювати щось нове», - зазначив міський голова.

До слова, на святкування завітали представники 12 іноземних делегацій з міст-партнерів Івано-Франківська, а також дипломатичних представництв іноземних держав в Україні. В урочистих заходах з нагоди Дня міста Івано-Франківська цього річ беруть участь представники польських міст Жешув, Люблін, Рибнік, Томашув Мазовєцкі, Ополє, Свідніца, Хшанув і Хшановський повіт, Новосольський повіт та міста Єлгави (Латвійська Республіка).

«Глибоко переконаний, що наш Івано-Франківськ розвиватиметься і надалі, буде знаний у світі. Дякую усім іноземним гостям, які прибули до Івано-Франківська. Ваша присутність сьогодні тут є для нас підтримкою в такий непростий для України час», - наголосив Віктор Анушкевичус.

Після цього мешканців та гостей міський голова традиційно пригостив великим святковим триметровим тортом, який уже протягом багатьох років виготовляє місцеве підприємство «Перлина».

Леся, 09.05.2015 14:10Вибір редакції

Найпопулярніші новини