У знищеному сквері буде стояти пам’ятник Івану Павлу

Ідея встановити пам’ятник Івану Павлу виникла у міського голови Віктора Анушкевичуса ще кілька років тому. Тоді він говорив, що пам’ятник повинен бути скромним, а гроші на його спорудження повинна була би збирати громада. Правда, процес збору коштів, очевидно, непростий. Були часи, коли на благодійному рахунку не було жодної копійки.

Та й місце для самого пам’ятника вибрали не зовсім вдале – автобусна зупинка, поряд сауна та бійцівський клуб.

Проте, не мають ні коштів, ні самого проекту пам’ятника, під нього почали готувати місце – знищили дерева, газони та лавочки.

«Два роки тому жителі мікрорайону збунтувалися проти руйнування затишного скверика та забудови. Було прийняте рішення поставити тут пам’ятник папі Івану-Павлу. А клуб «Форум», який зруйнував затишок, мав усе привести до порядку. Люди висадили дерева, та клуб «Форум» так і не виконав свої зобов’язання щодо викладення зруйнованої ним плити та лавок. Питання встановлення пам’ятника досі висить у повітрі. А горе-водії успішно нищать газони», - пише на своїй сторінці у Фейсбуці Олександра Мечева.

Проте, все ж, можливо, пам’ятник буде встановлено. Адже проведено конкурс проектів і відомо, що у ньому переміг проект скульптора Данила Книшука та архітектора Володимира Мартинюка. Хоча вартість проекту немаленька і становить 50-60 тисяч доларів.

Леся, 25.04.2015 11:18Вибір редакції

Найпопулярніші новини