Івано-Франківська міська рада може перетворити ботанічний сад ПНУ ім.Стефаника у кладовище

При розгляді пропозицій корегування генерального плану міста в Департаменті архітектури і містобудування жваво обговорювали пропозицію розширити існуюче кладовище в урочищі «Дем’янів лаз» за рахунок земель ботанічного саду Прикарпатського національного університету ім.Стефаника.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Володимир Кушніренко.

«При цьому, університет має державний акт на право користування земельною ділянкою. На територію ботанічного саду. Тут висаджено більше 500 видів рослин, зроблена велика наукова робота. 
На щастя, учасникам дискусії стало розуму не проголосувати «за» таку пропозицію. Але вона у будь-якому разі буде розглядатися на сесії Івано-Франківської міської ради при затвердженні містобудівної документації.

Цілком вірно, що проблема поховань в обласному центрі є і її необхідно вирішувати. Але я закликаю не вирішувати її таким чином і за рахунок ботанічного саду. Є звернення ректора Прикарпатського національного університету ім..Стефаника Ігора Цепенди із аргументованим запереченням такого наміру. Прошу свідомих депутатів міської ради дослухатися до керівництва університету», - пише Володимир Кушніренко.

Леся, 08.05.2015 15:03