Весняна спартакіада 2014

03 квітня 2014 року в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулося урочисте відкриття та освячення нового спортивного комплексу для студентів, а також «Весняна спартакіада».

«В здоровому тілі здоровий дух» – стародавній вислів та водночас головне правило для сучасної молодої людини. Саме під таким гаслом виховують студентів на заняттях фізкультури в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького.

Викладачі університету пояснюють, що хороша розумова діяльність неможлива без хорошого фізичного самопочуття. Фізична активність позитивно впливає на нормальний перебіг психічних процесів в організмі, а також підвищує загальний тонус відповідних ділянок кори головного мозку, що сприяє поліпшенню розумової діяльності.

Щорічна весняна спартакіада розпочалась з привітального слова ректора університету – доктора юридичних наук, професора, Академіка, Митрофорного протопресвітера о. Івана Михайловича Луцького та урочистого освячення нового спортивного комплексу.

Участь у змаганнях взяли близько 80 студентів університету різних факультетів.

Змагання відбувались з таких видів спорту:

настільний теніс;

армреслінг (вагою учасників до 70, до 80 та понад 80 кг);

волейбол;

перетягування линви.

У окремих видах спорту (настільний теніс, волейбол), приймали участь дівчата та хлопці.

Переможці спартакіади:

1-ше загальнокомандне місце – юридичний факультет;

2-ге загальнокомандне місце – факультет архітектури та будівництва;

3-тє загальнокомандне місце – економічний факультет.

4-те загальнокомандне місце – коледж університету.

Спортивні змагання в університеті проводяться постійно, адже вони позитивно впливають на мотивацію студентів вести здоровий спосіб життя та виховання здорової, щасливої та успішної молоді України.

Леся, 04.04.2014 10:01