У Франківську пройшла всеукраїнська пластова «Спартакіада»

Протягом двох днів в Івано-Франківську уже всьоме проходив один з найбільших пластових заходів «Спартакіада», організований Івано-Франківським осередком Пласту. Змагання, котрі були присвячені 67-й річниці створення Української Повстанської Армії, тривали протягом 12-13 грудня і зібрали навколо себе близько сотні пластунів старшого віку з усіх куточків України.

Метою акції, окрім популяризації здорового способу життя, було вкотре згадати велику Українську визвольну боротьбу та надати можливість юнацтву відчути командний дух.

У заході взяли участь 4 дівочих та 8 хлоп’ячих команд старшої вікової категорії. Серед учасників були пластуни зі Львова, Івано-Франківська, Рівного, Києва, Луганська, Тернополя та ін.

По приїзді учасників змагань в перший день, окрім традиційної реєстрації та поселення, відбувся Андріївський творчий вечір, на якому і було проведене жеребкування команд. Також спеціально для гостей виконували пісні пластуни Святослав Феденько та Богдан Звір.

Наступного дня у манежі Коледжу фізичного виховання та спортзалі ЗОШ № 25 проводилися ігри з чотирьох видів спорту, а саме: футбол, волейбол, баскетбол та гандбол.

Переможцями Спартакіади стали команда хлопців «Орден Залізної Остроги» та дівоча команда «Червоні Маки».

old_editor, 15.12.2009 14:35Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини