Нове поповнення обласного військкомату присягнуло на вірність народу України

Минула субота в Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті видалася святковою.

П’ятеро військовослужбовців, призваних днями із запасу для доукомплектування штату облвійськкомату, цього дня складали Військову присягу на вірність народу України.

Присягу складали урочисто – на плацу, перед строєм своїх товаришів по зброї, хоча й без особливої помпи, зважаючи на той складний суспільно-політичний момент, коли волею долі відбувалася подія. Новоспечених захисників Вітчизни привітав обласний військовий комісар полковник Ігор Павлюк, який побажав хлопцям наснаги та успіхів у подальшій службі, а також запевнив, що Збройні Сили України зроблять усе від них залежне для того, щоб зберегти свободу, незалежність та державний суверенітет України, не дозволити жодній іншій державі порушити її територіальну цілісність та недоторканість її державних кордонів.

Як зазначає заступник військового комісара Івано-Франківської області з виховної роботи підполковник Любомир Демчук, на Прикарпатті є військовозобов’язані, які з різних причин – в зв’язку з навчанням, через сімейні обставини тощо – не проходили раніше дійсної військової служби, а відповідно і не складали Військової присяги. «Є такі і серед новопризваного поповнення, - розповідає Любомир Васильович, - в обласному військовому комісаріаті – це п’ятеро військовослужбовців. Загалом же по усій системі військових комісаріатів області таких осіб налічується близько сорока».

Церемонія приведення до військової присяги відбувалася за усіма канонами військових статутів: плац, стрій, зброя, Державний прапор України; нові, ще не обношені однострої. Можливо, не у всіх новобранців вдало виходив стройовий крок чи повороти, зате у кожного очі світилися від усвідомлення тієї урочистої миті, що їм довелося пережити, та тієї великої місії – захисту рідної Вітчизни, що її тепер покладено на кожного з них.

Наприкінці свята кожен з приведених до присяги військовослужбовців та їх бойові побратими отримали Боже благословення з уст капелана гарнізону отця Михайла Білінського.

 

Леся, 24.03.2014 13:42Вибір редакції

Найпопулярніші новини