Івано-Франківський міський суд засудив юнака, який ухилявся від військової служби

Івано-франківський міський суд ухвалив вирок мешканцеві обласного центру Прикарпаття, 1993 року народження, який ухилявся від призову до лав Збройних сил України.

Івано-франківський міський суд у відкритому засіданні розглянув кримінальну справу мешканця Івано-Франківська, 1993 року народження.

Під час з’ясування обставин справи, стало відомо, що молодий чоловік після закінчення одного із професійних ліцеїв обласного центру, ухилявся від призову до лав Збройних сил України.

Так судовим слідством було з’ясовано, що обвинувачений пройшовши міську медичну комісію при Івано-Франківському міському військовому комісаріаті, був визнаний придатним до несення військової служби. Після чого йому було вручено повістку про відправку до війська. Однак у визначений день, івано-франківець до пункту відправлення не з’явився, а про причини неявки не повідомив.

Поставши перед судом обвинувачений свою вину у вказаному визнав повністю та щиросердечно розкаявся.

Враховуючи, що підсудний вперше притягався до кримінальної відповідальності, Івано-Франківський міський суд засудив його за статтею 335 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді одного року обмеження волі.

Леся, 13.03.2014 12:40Вибір редакції

Найпопулярніші новини