Руслан Марцінків: «Духовна міць Бандери послугувала об’єднавчою силою цілого народу!»

1 січня 2014 року в рідному селі Степана Бандери – Старому Угринові відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 105-ї річниці від дня народження національного героя. Урочистості, приурочені вшануванню пам’яти Степана Бандери, пройшли і в Івано-Франківську, де колона націоналістів маршем пройшлася до пам’ятника Провідника ОУН-УПА, де відбулось загальноміське віче за участю духовенства, керівництва міста та области. Активну участь у заходах взяли й депутати-свободівці. Вшанувати героїчну пам'ять Степана Бандери прийшли народний депутат України від ВО «Свобода» Руслан Марцінків, голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук, секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко, депутати міської та обласної рад.

Руслан Марцінків, виступаючи перед присутніми у Старому Угринові, наголосив, що вшанування Степана Бандери цього року має ще вагоміше значення, адже не тільки присутністю на віче українська громада демонструє єдність і силу духу. Свою міць і єдність, за словами народного депутата, українці продемонстрували на Майдані, коли гуртом виступили проти бандитського режиму чинної влади. 

«Сьогодні ми творимо новітню революцію. Зміцнені духом Бандери українці пліч-о-пліч стали на захист Української держави. Усі ми в серцях несемо подвиг наших Українських Героїв, вони допомагають нам у новітній боротьбі. Я часто відвідую і Східну Україну, і Центральну, і можу з упевненістю сказати, що сьогоднішня революція є справді національною, бо на заклик «Слава Україні!» з усієї України лунає єдина відповідь: «Героям Слава!». Це є головним здобутком нації!», – підкреслив націоналіст.

Руслан Марцінків закликав українців не послаблювати позицій та продовжувати відстоювати суверенне право право нації жити у Европейській Україні. «Наша революція шляхетна. І, безсумнівно, перемога буде за нами! Приклад наших Героїв допоможе в цьому. Пройшовши горнило ПЛАСТу, націоналістичних організацій, попри відсутність фізичної міці, адже Степан Бандера був зростом всього 162 сантиметри і хворів на ревматизм колін, Він став Національним Героєм. Духовна міць Бандери послугувала об’єднавчою силою цілого народу. Ми маємо бути гордими, що сповідуємо ідеологію націоналізму та йдемо шляхом Бандери, а шлях в націоналіста єдиний – впевнено до перемоги! Вірю, що вже зовсім скоро в урядових кабінетах висітимуть саме портрети Бандери і Шухевича», – наголосив Руслан Марцінків.

На величі та силі постаті Степана Бандери наголосив у своєму виступі й голова обласної ради свободівець Василь Скрипничук. 

«Степан Бандера був однією з тих постатей, які стали рушійними в українській боротьбі та національній історії. І сьогодні, я щиро переконаний, Бандера гордий того, що народилася справжня, міцна й єдина українська нація. Національне протистояння українців проти злочинних ініціатив режиму вкотре довело, що Україна була, є і буде! І гасло, яким керувався Степан Бандера: «Хай згинуть наші імена, та вічно буде Україна!» – лише цьому підтвердження. Націоналісти не питають шляхів, націоналісти не шукають слави. Націоналісти вболівають і живуть за Батьківщину», – резюмував свободівець.

Леся, 02.01.2014 11:01Вибір редакції

Найпопулярніші новини