Ляшко вважає, що прикарпатських свободівців треба повісити на площі біля обласної ради

Певно, якби були живі Бандера і Шухевич - вони б повісили івано-франківських депутатів на площі біля обласної ради.

Про це народний депутат Олег Ляшко написав на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Ще у лютому я писав про те, що ВО "Свобода", прикриваючись націоналістичними гаслами, цілеспрямовано працює на Москву. Ганебне голосування Івано-Франківської обласної ради це підтвердило. "Свободівці" та інші депутати підконтрольної їм більшості провалили голосування по проекту угоди про розподіл вуглеводнів, яка передбачала видобуток сланцевого газу на території області. Це при тому, що компанія "Шеврон" пропонувала залишати у бюджеті області 10% коштів, отриманих від видобутку газу. Скільки б шкіл можна було б відремонтувати за ці мільйони, скільки б купити "швидких допомог" і обладнання у лікарні, скільки б кілометрів якісних доріг збудувати - про все це івано-франківцям лишається тільки мріяти...

Але найважливіше - цією угодою Україна могла б стати на крок ближче до своєї енергетичної незалежності. Однак не стала завдяки "патріотизму" "Свободи". Вони відпрацьовують гроші "Газпрому", роздуваючи міф про нібито катастрофічні екологічні наслідки видобутку сланцевого газу - це при тому, що світовий досвід показує протилежне, і та ж Росія ...сама веде розробки у цьому напрямку.

До речі, раджу почитати заяви "Свободи" і так званого "Українського вибору" Медведчука проти сланцевого газу - аргументи однакові, наче їх писала одна людина. Згодом до них приєдналася "Батьківщина", представники якої Кожем'якін, Аваков та інші зареєстрували у Верховній Раді законопроект "Про введення мораторію на пошук, розвідку та видобування нетрадиційних вуглеводнів". Думаю, що "Газпром", для якого Україна - найбільший споживач природного газу, гучно аплодує цій "державницькій" ініціативі депутатів. Зверніть увагу: свободівці, батьківщинці і медведчуківці під приводом боротьби за екологію проводять спільні мітинги проти сланцевого газу, як це було в Донецьку 2 лютого.

Насправді видобуток сланцевого газу - це важливий крок до реальної економічної незалежності України, це можливість хоча б частково звільнити Україну від рабських кайданів "Газпрому". Неважливо, що угоду з "Shell" підписала нинішня влада, економічна політика якої в цілому провальна. В ситуації, коли агресія "Газпрому" тільки загострюється, українські політики мають думати про державу, а не діяти за ганебним ленінським принципом "чим гірше - тим краще". Великий Кобзар писав про таких: "Раби, подножки, грязь Москви". Боротися проти сланцевого газу - це боротися проти української незалежності», - написав Ляшко.

Леся, 22.08.2013 14:13Вибір редакції

Найпопулярніші новини