«БОЖЕСТВЕННА КОМЕДІЯ»: Святкуванню 1025 річчя Хрещення Київської Руси - присвячується!

Весь сценарій святкування славного ювілею у Києві продемонстрував величезну духовну, моральну, людську та християнську прірву деградації всього політичного керівництва України-Росії і т.зв. "духовенства", які усіма своїми діями, вчинками і поступками наглядно окреслили свою справжню АНТИ-християнську душу й нутро!
Ніде у світі більше немає такого маразму, падіння й нехтування духовними цінностями, як це відбулося у Києві 26-27-28 липня.
Єдиний розумний (або передбачливий) як виявилося політик - Лукашенко, свідомо не прйняв участь, відмовився, від такої кАмпашки антихристів: агентів КГБ, ФСБ, СБУ, зеків, корупціонерів, казнокрадів, різнокаліберних ПРовладних шісток, цілої армії бодігардів, продажних журналістів, звезених звідусюд "ситих" митрополитів-єпископів.
Клоунадне збіговисько всієї цієї нечисті на Володимирській гірці, швидше осквернило історичну християнську святиню, а ніж її вшанувало і прославило!
Похапцем проведене дійство, під орудою Кірілки, без святошної літургії та служби Божої, пустопорожня лекція-спіч Патріарха РПЦ, з повним набором "джентельменських" термінів (вжив блатне слово - "безпрєдєл") у своєму виступі-проповіді, зіжм’яканий план-заходів, змінений під капризи і провокації Путіна, який поспішав вже на нове, чергове антиукраїнське збіговисько, під орудою свого кума-Медведчука, з метою унеможливити європейський вибір України, перебуваючи у гостях(?) на землі-Українській, все це більше нагадувало театр абсурду, гру маріонеток і ляльководів, а ніж мало хоча б якесь відношення до Величного вшанування 1025 річчя Хрещення Руси!
Оточена армією тупих правоохоронців, силовиків та спецслужб, клоака високопосадових антихристів, зробила все можливе щоб зіпсувати й спохабити справжнє свято для мільйонів віруючих, простих мирян, які спеціально приїхали на свято, з ілюзією отримати найвище благословіння від своєго Патріарха й духовенства , а отримали у відповідь демонстративне нехтування і призирство останніх!
Жодного(!!!) смертного мирянина-паломника, інваліда чи юродивого, сестрицю-монахиню або старця-монаха, не підпустили і близько до Володимирської гірки на сотні метрів! Сестриць-монахинь не підпускали взагалі навіть до простих митрополитів і єпископів, не говорячи вже про Кіріла.
На цю "Божественну комедію" як за аналогією великого Данте Аліґ'єрі, не побажав приїхати навіть Вселенський патріарх Варфоломій з Константинополя, доречно зіславшись на важливі справи.
На цьому фоні святкування щорічного(!), (а не раз у 1025 років), Всесвітнього Дня молоді та фестивалю у Ріо-де- Жанейро, на яке спеціально прилетів Папа Франциск, яке зібрало мільйони людей на узбережжі пляжу Копакабане, де кардинали, єпископи і священики разом із Папою, спільно із молоддю вчилися витанцьовувати латиноамериканські танці, аби наблизити свої серця з серцями папстви ближче до Бога; спеціальне відвідування Папою бідняцьких та кримінальних нетрів (трущоб), сумнозвісних фавел Ріо, цілування і благословення під проливним дощем десятків стражденних віруючих з цих фавел, перебуваючи у безпосередньому оточенні тисяч жебраків, Папа приніс із собою Божу любов, віру, надію, велику гуманістичну місію добра і благодаті в серця простих бідняків, а не потворної знаті, влади, депутатів, міністрів, президентів, та інших високоповажних корупціонерів!

І нічого з Папою НЕ сталося!
Його Бог оберігав! 

Лише Бог, напевне, знав де саме у цей день на Землі: Пекло, Чистилище і Рай! 

Щось не виглядало, у ці дні, що Україна перебувала у Раю!!!

Чи не в цьому, саме в такому порівнянні й криється справжня величезна прірва цивілізаційної відмінності двох/трьох різних течій Християнства? Яка, як лакмусовий папірець проявляє всю справжність або потворність, добро чи зло, чисте чи брудне, духовне чи продажне, християнське чи антихристиянське? 

28 липня 2013р. Юрій Романюк

Леся, 29.07.2013 09:54Вибір редакції