На території виборчого округу Василя Гладія будуть впроваджуватися три спільні українсько-польські проекти

На запрошення польської сторони народний депутати від фракції «Батьківщина» Василь Гладії, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та проректор з міжнародної співпраці Василь Марчук відвідали із робочим візитом республіку Польщу.

Про це «Малакаві» повідомив народний депутат Василь Гладій.

За його словами, делегація відвідала Польщу, щоби обговорити впровадження трьох проектів на території Івано-Франківської області, а саме: на території виборчого округу Василя Гладія.

«Ми домовилися про повну підтримку польської сторони в реалізації трьох проектів: відновлення обсерваторії на горі Піп Іван, будівництво у Микуличині міжнародного центру зустрічі української і польської студентської молоді та про будівництво у селі Бистрець Верховинського району етнографічного музею Станіслава Вінценза», — сказав Василь Гладій.

За його словами, уже домовлено, що у 2013 році буде профінансована друга черга із реставрації обсерваторії на горі Піп Іван. Для цього із фондів міністерства культури Польщі буде виділено 600 тисяч гривень. Окрім того, в цьому році буде виділено 800 тисяч гривень із фонду «Солідарність» на будівництво етнографічного музею Станіслава Вінценза.

«Також є повна підтримка польської сторони у будівництві міжнародного центру зустрічей української та польської молоді. Гроші на цей проект, а це п’ять мільйонів євро, будуть виділені протягом трьох років», — відзначив Василь Гладій.

Окрім того, каже народний депутат, польські високопосадовці відзначили, що вони повністю підтримують євроінтеграційний курс України.

Леся, 25.01.2013 18:40Фоторепортажі