«Свобода» та «Фронт Змін» саботували засідання виконкому — Анушкевичус

Вчора мало відбутись  чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Через відсутність членів виконавчого комітету, які входять до його складу за квотою ВО «Свобода» та «Фронту змін», засідання виконкому не змогли провести у зв’язку з відсутністю кворуму.

За словами міського голови Віктора Анушкевичуса, таке ігнорування інтересів громади є безпрецедентним. Адже до порядку денного засідання виконавчого комітету були внесені такі важливі питання, як Програма економічного і соціального розвитку міста Івано-Франківська на 2013 рік та основні напрями розвитку на 2014-2015 роки, питання бюджету та Плану роботи виконавчого комітету в першому півріччі 2013 року. Також на засіданні виконкому мали бути розглянуті питання присвоєння поштових адрес, передачі в оренду об’єктів комунальної власності та багато інших важливих питань, як для окремих громадян, підприємців, так і для всієї громади міста.

«Це можна розцінювати лише як саботаж з боку більшості у міській раді. А також зведення політичних рахунків», - зазначив міський голова.

Вперше за всю історію теперішнього складу виконкому чергове засідання не відбулось через неявку членів виконкому. Адже при кількісному складі виконавчого комітету 18 осіб, лише члени виконкому, які входять до його складу за посадою, тобто заступники міського голови, керуючий справами та Любомир Романів, Анатолій Богуш, Андрій Троценко з’явились на чергове засідання виконкому.

Не з’явились на чергове засідання виконавчого комітету Атаманчук Любов, Гаркот Олег, Демків Дмитро, Кулик Олександр, Ливинець Владислав, Луцький Андрій, Мельничук Василь, Руско Руслан.

Леся, 27.12.2012 09:22Вибір редакції

Найпопулярніші новини