Паспортисти ЄРЦ у вересні видали майже 3,5 тисячі довідок

Найчастіше громадяни потребували довідки про склад сім’ї. Друге місце за популярністю у довідки для оформлення субсидій. Оформленням цих документів займаються спеціалісти відділу по роботі зі споживачами КП «Єдиний розрахунковий центр».

Довідки здебільшого виписуються не від руки, а видаються з використанням єдиної автоматизованої системи. Це дозволяє при наступному зверненні забезпечити якнайшвидше обслуговування.

Ще однією новацією стала можливість отримати документ для оформлення субсидії чи про склад сім’ї у будь-якому з чотирьох офісів ЄРЦ.

«На жаль, бюрократична система продовжує вимагати від нас різноманітних довідок. Однак завдяки запровадженню в ЄРЦ єдиної автоматизованої системи спеціалісти відділу по роботі зі споживачами мають можливість видати довідку у зручному для громадянина офісі і в зручний для нього час, – коментує нововведення заступник директора КП «ЄРЦ» Руслана Василюк. – Споживачеві необхідно мати при собі паспорт, технічний паспорт, будинкову книгу та оригінал документу про право власності на житло».

Для обслуговування громадян працюють територіальні офіси ЄРЦ за адресами: вул. Мазепи, 185, вул. Галицька, 100, вул. Івана Павла II, 4 та центральний офіс по вул. Незалежності, 9. Спеціалісти та паспортисти ЄРЦ працюють щодня, крім суботи і неділі з 8 до 17 години, в понеділок і четвер – до 19:00.

Прес-служба КП «ЄРЦ»

Леся, 01.10.2012 12:45Вибір редакції

Найпопулярніші новини