Янукович і його партія вбили вільну журналістику

Ухвалення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексу в частині посилення відповідальності за наклеп ставить хрест на нормальному функціонуванні засобів масової інформації в Україні.
 
Про це йдеться в заяві Об’єднаної опозиції «Батьківщина».
 
Як відомо, фракції Партії регіонів, комуністів та блоку Литвина проголосували за законопроект, який передбачає позбавлення волі на строк до 5 років для журналістів, якщо їх матеріали будуть розцінені як наклепницькі.
 
«Інакше як безглуздям та ідіотизмом назвати ухвалення цього закону ми не можемо. Влада просто подуріла, вже не розуміючи, що вона робить. Позбавлення волі за наклеп – це середньовічний спосіб розправи не тільки з політичними опонентами, а й з вільною пресою», - підкреслили в «Батьківщині».
 
«Абсолютно зрозуміло, що влада використовуватиме цей закон для придушення залишків демократії в українських ЗМІ. Адже будь-яке інтерв’ю, будь-яку публікацію завдяки новому закону кишенькові суди відтрактують так, як треба владі. Це смерть української журналістики, і за неї відповідає особисто президент Віктор Янукович зі своїм параноїдальним страхом і жадобою влади», - йдеться в заяві. 
 
«І попри те, що за новим законом це вже може потягнути на 5 років ув’язнення, ми відкрито заявляємо, що президент Янукович – це злочинець, який скоїв уже десятки злочинів проти українського народу, і за це він буде обов’язково покараний», - наголосили в «Батьківщині».
Леся, 19.09.2012 12:35Вибір редакції

Найпопулярніші новини