На західній Україні дитячий алкоголізм розвивається особливо стрімко — Костицький

Голова Національної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький відвідав Івано-Франківськ.

Під час засідання круглого столу з питань духовності та захисту української мови, який відбувся на базі Благодійного фонду «Солідарність» в Івано-Франківську обговорювали також питання здоров’я нації.

Як повідомив Василь Костицький, алкоголізм це величезна проблема. Алкоголь проник навіть у дитячий побут, діти віком 11-15 років п’ють.

Тривожно те, західна Україна є регіоном, де дитячий алкоголізм розвивається особливо стрімко, - констатував голова комісії.

«З сумом констатуємо, - зазначив він - Діти від 11 років вже споживають алкоголь. Мені неодноразово доводиться спілкуватись із заступниками голів облдержадміністрацій, які також є головами координаційної ради з питань захисту суспільної моралі, вони наводять приклади, з яких стає зрозуміло, що проблема вже стала нагальною. Особливо це стосується Західної України».

Причиною такої проблеми Василь Костицький вважає, те що саме на Заході чимало дітей виховуються у неповних сім’ях. Ці сім’ї є неповними не тому, що хтось із батьків помер, а тому що матері виїжджають за кордон, щоб заробити грошей і відповідно ними ж і компенсують дітям брак уваги  «І це, на жаль, виливається у пияцтво і алкоголізм», - каже Василь Костицький.

«Я не схильний лякати земляків, як це інколи відбувається в інших регіонах, але ситуація вимагає того, щоб втрутилася громадськість», - наголосив голова Національної комісії і подякував за хорошу роботу голові БХФ «Солідарність» та вручив йому грамоту.

«Думаю ми підпишемо угоду про співпрацю», - сказав Костицький і наголосив, що саме з Івано-Франківська починається рух стосовно боротьби із алкоголізмом.

Леся, 10.09.2012 11:28Вибір редакції

Найпопулярніші новини