Стажери проекту «Молодь і влада» отримали сертифікати

25 червня 2012 року в залі засідань виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 26  молодих людей,  які успішно пройшли ознайомчу практику в структурних підрозділах міськвиконкому, з рук міського голови Віктора Анушкевичуса та керуючого справами Андрія Лиса отримали відповідні сертифікати.

Цьогорічний проект «Молодь і влада» тривав протягом квітня-червня та загалом проводився всьоме, починаючи з 2008 року. За цей час він зазнав не просто змін, а своєрідного   переосмислення. Так, стажування в органах місцевого самоврядування стало не просто інструментом пошуку здібної, активної, небайдужої молоді, яка завтра уособлюватиме владу міста та вирішуватиме долю громади. Проект став хорошим способом отримання нових знань, які  у наш час вважаються чи не найбільшою цінністю, а їх здобуття  актуалізується відомою тезою про пізнання як сенс буття людства. Здобувати ці додаткові знання можуть студенти, молодь, що вже працює або ж займається підприємницькою діяльністю.

«Молодь і влада» - це також реальна можливість безперешкодно ознайомитись з роботою  міської влади, яка завдяки цьому стає ще більш відкритою перед громадою. Навіть якщо молода людина після стажування не пов’язуватиме свого майбутнього з діяльністю  владних структур, то зможе сформувати власну незалежну думку про них, отримати відповіді на численні питання, які її до того цікавили.

Молодь це не лише майбутнє країни, але й її теперішнє, тому акцент робився на пошуку активних молодих людей, які готові практично втілювати власні ідеї та вже сьогодні  робити конкретні кроки  на користь міста та допомагати у цьому іншим. Так, протягом стажування учасники проекту «Молодь і влада» допомагали в проведенні толоки, долучались до створення вітальної листівки з нагоди 350-ої річниці м. Івано-Франківська у вигляді «Мозаїки», посадки каштанової алеї вздовж вулиці Дорошенка, створенні бібліотеки для безпритульних, очищення центру міста від несанкціонованої реклами тощо.

Вручаючи сертифікати стажерам проекту «Молодь і влада» міський голова Віктор Анушкевичус побажав їм наполегливості та цілеспрямованості, яку всі вони проявили під час проходження стажування, у подальшому навчанні та кар’єрі. «Саме завдяки цим двом якостям ви успішно прийшли до одного з перших у своєму житті успішних фінішів, який, впевнений, дасть вам усім необхідні у подальшому житті знання та навики. Бажаю вам усім бути щасливими, завжди досягати мети та Божого благословення», - наголосив Віктор Анушкевичус.

Завершуючи сьомий сезон проекту «Молодь і влада» голова Молодіжного міськвиконкому та координатор цього проекту Ірина Рабарська зазначила, що протягом  2008 – 2012 років у Виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради успішно пройшли стажування в проекті «Молодь і влада» 207 молодих людей.

Леся, 26.06.2012 17:22