Комуністи вийдуть на вулиці Івано-Франківська з червоними прапорами

Завтра відзначатимуть День Перемоги - державне свято в Україні та низці країн, що входили до складу СРСР, як день здобуття перемогу над Третім Рейхом у Німецько-радянській війні.

З нагоди цього в Івано-Франківську близько 1000 представників КПУ планують вийти на вулиці міста з червоними прапорами у руках, адже відповідно до минулорічного рішення Верховної Ради, комуністи мають на це повне право.

«Комуністами буде організовано парад з червоними прапорами, прапорами перемоги і будемо вшановувати ветеранів війни. Ми використаємо відповідно до закону радянську символіку, а саме прапор перемоги. Ми завжди очікуємо провокації від інших політичних організацій, але завжди зможемо дати на них адекватну відповідь», - повідомили "Малакаві" у прес-службі  Івано-Франківського обкому партії.

Нагадаємо, що рішення Івано-Франківської обласної ради було заборонено використання радянської символіки на території Прикарпаття. Та суд таке рішення облради визнав незаконним.

У свою чергу представники ВО «Свобода» вважають такі дії з боку комуністів провокацією та намаганням привернути до себе увагу перед парламентськими виборами.

«Сьогодні крім того, що комуністи роблять такі ходи, вони ще й офіційно заявили, що будуть встановлювати пам’ятники Сталіну. Це ні що інше, як спосіб привернути до себе увагу перед виборами. Їм найбільше потрібно показати свої сили для східного електорату, переконати у тому, що тут вони можуть ходити з червоними прапорами та виступати. Сьогодні ми звернулися до правоохоронних органів, щоб локалізувати ці провокації. Не секрет, що в місті є дуже багато організацій, які називають себе націоналістичними, а насправді вони є провокаційними, які створені саме з такою метою. Ми будемо реагувати, але постараємося врахувати всі ті моменти, які були минулого року 9 травня, а сааме не звертати увагу на червоні прапори. Проте з їхньої сторони це не правильно, адже у місті більшість людей віддали голоси саме за демократичні сили», - зазначив в коментарях "Малакаві" свободівець Руслан Марцінків.

Леся, 08.05.2012 09:51Вибір редакції

Найпопулярніші новини