Депутати будуть з’ясовувати обставинах ДТП у селі Майдан Тисменецького району

Як повідомляють у прес-службі Державтоінспекції Івано-Франківкої області у селі Майдан  Тисменецького району 31 грудня 2011 року сталося звичайна дорожньо-транспортна пригода.

«Водій мікроавтобуса не дотримався дистанції, тікав на сторону, щоб не в’їхати у «Мерседес», але все ж таки ударив його в правий бік. Постраждалих немає, протоколи складені і наразі страхова компанія відшкодовує збитки», - повідомив «Малакаві» керівник прес-служби управління ДАІ в Івано-Франківській області Костянтин Кулак.

Нагадаємо, що у ЗМІ з’явилася інформація про те, що аварія сталася за участі кортежу з шести джипів, який рухався зі швидкістю близько 160 км/годину та супроводжувався машиною ДАІ.

Партія «Батьківщина» вже висловила своє обурення у зв’язку зі скоєними в Україні всього лише за два дні нового року дорожньо-транспортних пригод, які трапилися з вини державних чиновників, близьких до президента Януковича та вимагає від правоохоронних органів провести об’єктивне розслідування цих злочинів, відкрито назвати винуватців, які мусять понести відповідальність згідно із законом. А також прозвітувати з цього питання у Верховній Раді на наступному сесійному тижні.

У свою чергу, Фракція партії «УДАР» в Івано-Франківській міській раді вимагатиме на черговій сесії, що відбудеться 5 січня, заслухати інформацію правоохоронних органів про обставини аварії.

Леся, 04.01.2012 13:52Вибір редакції