ЄС терміново чекає роз’яснень від української влади щодо Тимошенко

ЄС хоче прозорих рішень щодо утримання колишнього прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО, а також роз’яснень від української влади.

Про це власному кореспонденту УНІАН в Брюсселі заявив речник Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Майкл МАНН.

«ЄС взяв до уваги повідомлення про те, що Ю.ТИМОШЕНКО переводять до колонії у Східній Україні. Виходячи з сильної міжнародної стурбованості, яка вже є навколо цієї справи, ми закликаємо владу забезпечити, щоб рішення щодо умов утримання пані ТИМОШЕНКО схвалювалися прозоро та в узгодженні з відповідними міжнародними стандартами», - сказав він.

«ЄС терміново чекає подальших роз’яснень від української влади», - додав М.МАНН.

Він ще раз підкреслив стурбованість щодо ризику наявності політично-вмотивованої юстиції в Україні, наголосивши, що справа Ю.ТИМОШЕНКО є найбільш кричущим прикладом цього.

Речник Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики також нагадав, що ЄС вже заявляв про те, що процес проти Ю.ТИМОШЕНКО не відповідав міжнародним стандартам щодо чесного прозорого та незалежного юридичного провадження.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні стало відомо про те, що Ю.ТИМОШЕНКО було етаповано із СІЗО до Качанівської жіночої колонії №54 Харкова.

Леся, 30.12.2011 19:41Вибір редакції