Юлія Тимошенко відзначила День народження

Тисячі прихильників екс-прем'єра Юлії Тимошенко скандували вчора під СІЗО "З днем народження, Юля!".

За оцінками журналістів, під СІЗО зібралося близько 5 тисяч чоловік.

До учасників акції, яка проводиться під стінами Лук'янівського СІЗО, зі сцени звернулися перший заступник лідера "Батьківщини" Олександр Турчинов, лідер  "Фронту змін" Арсеній Яценюк, народні депутати В'ячеслав Кириленко та Олесь Доній, громадський діяч Левко Лук'яненко.

Також зі сцени виступила дочка екс-прем'єра Євгенія Карр. Вона подякувала людям за те, що вони прийшли в цей день і принесли з собою квіти і серця.

Карр закликала людей всім разом привітати її мати з днем ​​народження, люди підхопили заклик і кілька хвилин скандували "З днем народження, Юля!".

Дочка Тимошенко приїхала під Лук'янівське СІЗО з великим букетом троянд. За її словами, в день народження Тимошенко дуже любить отримувати в подарунок саме квіти.

Вона зазначила, що оскільки Тимошенко перевели в іншу камеру, далеко від вулиці, вона може і не чути музику і виступи прихильників, але знає, що її підтримують.

Карр також повідомила, що Тимошенко все ще не встає з ліжка, стан її здоров'я не покращився.

Вона розповіла, що до матері вона постарається потрапити тільки в понеділок. У неділю, враховуючи вихідний день, в СІЗО нікого не пускають, тому екс-прем'єра вона має намір привітати разом з людьми під стінами ізолятора.

До дня народження екс-прем'єра люди приносять квіти та м'які іграшки, їх складали на сходинках біля входу в ізолятор.

Стіни і двері в СІЗО обклеїли паперовими сердечками, на яких написані привітання Тимошенко.

У той же час, за інформацією "Сегодня", зсередини ізолятор охороняє спецназ. Коли з чорного ходу ізолятора виїжджають машини, спецназ супроводжує кожне авто, щоб через відкриті ворота ніхто не прорвався всередину.Фото: Оксани Денисової


Леся, 28.11.2011 08:38Вибір редакції

Найпопулярніші новини