В районах будуть створені комісії з інвентаризації земель

Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк не раз заявляв про те, що землю, яка не використовується за призначенням слід забирати у резервні фонди. Сьогодні він вирішив перейти від слів до діла.

«Необхідно створити в районах комісії по інвентаризації  земель і прийняти рішення щодо використання земель за с/г призначенням, — наголосив голова ОДА Михайло Вишиванюк, — і якщо землі не використають за призначенням, вони не доглянуті і заросли бурянами, ми заберемо їх у резервні фонди територіальної громади».

Після згоди членів Комітету з економічних реформ на створення комісії по інвентаризації  земель Михайло Вишиванюк   розглянув пропозицію угорців, які уповноважені від Європейського Союзу працювати із східними країнами, надати Івано-Франківській області кредиту на 10 років під 6 % річних, для будівництва молочного комплексу.

 «Такий комплекс повинен бути в нашій області, щоб мати свою якісну продукцію», - зазначив Вишиванюк.

Комітет вирішила зібрати нараду представників районів області і на ній вирішити, який район буде братися за проект.

І на останок, голова обласної державної адміністрації звернув увагу усіх членів комісії на закон України «Про доступ до публічної інформації».

«Усім без винятку, уважно вивчити цей закон і уже завтра розмістити на своїх сайтах декларацію про свої  доходи», - наказав голова ОДА.

 

 

 

Леся, 12.05.2011 19:01Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини