Суперліга: "Говерла" втретє у сезоні поступилася "Будівельнику"

Івано-Франківська "Говерла" в рідних стінах у напруженій боротьбі поступилася столичному "Будівельнику".

Господарям не вистачило зовсім небагато, щоб зачепитися за перемогу в цьому матчі.

Початок гри був повністю за будівелами, які завдяки чудовій грі українців Лукашова, Кобзистого та Забірченка уже після першої чверті створили хороший відрив у рахунку - 26:18.

Проте, вже у другій чверті, зусиллями Свонсона та Зіммермана "говерляни" здійснили фантастичний ривок - 12:1.

На перерву команди пішли за очкової переваги франківців - 42:41.

У третьому відтинку знову "рулили" гості, які повернули собі восьмиочкову перевагу, яка й протрималася до фінальної сирени.

Хоча, за 4 хвилини до завершення зустрічі господарі зуміли скоротити відставання до двох пунктів, проте на більше у підопічних Євгена Мурзіна не вистачило сил - 71-79.
Леся, 14.03.2011 11:15